Pkk operasyonu son dakika haberleri

Bölücü terör örgütü son zamanlarını yaşıyor. TSK’nın peşi peşine yaptığı operasyonlar nedeniyle dağda tutunacak dalı kalmayan örgüt ABD’den aldığı destek olmasa tükenme noktasına gelmişti.

Müttefikimiz ABD DAEŞ ile mücadeleyi bahane göstererek Suriye’deki PKK uzantılarını ihya etmektedir. Suriye’ye TIR’larla gelen malzeme önce YPG ve PYD’ye geliyor. Buradan da PKK’ya ölmemesi için can suyu desteği verilmektedir.

Haber 24 Türkiye’nin haberine göre PKK’lı teröristleri tedavi eden 2 kişi tutuklandı. Maalesef ülkemiz vatanperverlerin, şühedanın vatanı olduğu kadar hainlerin yuvalandığı da bir yer.

Bir yandan PKK ile mücadele veriyoruz, her yıl onlarca şehit veriyoruz, öte yandan kimliğinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yazan hainler doğurup doğurup dağa salıyorlar, yaralanınca tedavi ediyorlar, aç teröristleri doyuruyorlar, hainliğin daniskasını yapıyorlar.

Son dakika haberleri

Ülkemizin kanayan sorunu olan terör belası hakkındaki son dakika haberleri artık kartelleşmiş internet gazeteleri yerine daha küçük çaplı ama haber neyse sadece onu veren internet gazetelerinden takip edilmektedir.

Çünkü kartellerin haber sitelerinde basit bir habere ulaşmak için sürekli sayfadan sayfaya geçmeniz istenmekte, bir cümlelik bilgi için sayfalarca laf salatası okutturulmaktadır.

Bu nedenle artık internetten gazete okumak için Haber 24 Türkiye tarzı internet sitelerini tercih ediyoruz.

Esasen haber ajanslarından alınan bilgi aynı olmakla birlikte büyük haber siteleri buna çarpıcı olmak adına sansasyon, demogoji katıyor, pireyi deve, deveyi kuş yapıyor, basit bir haberi sayfalara ayırarak sürekli okuyucuyu kendinden tutuyor.

İnsanların haber almak için ne bu kadar eziyete katlanmasına gerek var ne de dolambaçlı anlatımlı, okuyucuyu yanıltan haberlere ihtiyacı var.

İnsanlar sadece o gün gazete okumak, ülkede ve dünyada neler olduğunu takip etmek istiyor. Bu nedenle son dakika haberlerini Haber 24 Türkiye‘den takip ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here