İntro Yapma Sitesi – Ücretsiz ve Programsız İntro Yapma

Bugün YouTube kanalınızdaki videolarınızın girişine ekleyebileceğiniz introlar hazırlayacağız. Sizlere vereceğim intro yapma sitesi sayesinde ücretsiz ve programsız introlar hazırlayabilirsiniz. İntro yapma sitesinin adı Panzoid. Panzoid sitesine girerek sizlerle birlikte intro nasıl yapılır? hep birlikte adım adım öğreneceğiz. İntro yapma sitesi ile intro yapımının ne kadar kolay olduğunu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

İntro Yapma

Panzoid intro yapma sitesine girişinizde sizleri hazır intro şablonları karşılayacak. Bu intro şablonlarından beğendiğimiz bir tanesini seçerek çok kısa bir sürede intromuzu hazırlayacağız. Hazırladığımız intro videosunu aşağıya ekledim. Siz isterseniz; intro yazı tipini, intro müziğini, v.b şeyleri değiştirebilirsiniz.

İntro yapma sitesi ile hazırladığım basit video

Öncelikle intro sitesi ile yazırladığımız çok basit 10 saniyelik intro videomuzu izleyelim. Videoyu ayarlar kısmından 1080p HD seçeneği ile izleyin ki gerçek görüntü kalitesini görün.

İntro Yapma Sitesi ile Adım Adım İntro Hazırlama

1Öncelikle intro yapma sitemize geçiş yapalım. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. İntro yapma sitesine girdiğinizde sizi intro şablonlarından oluşan bir sayfa karşılıyor.

2İsterseniz bu ekranda beğendiğiniz bir şablon varsa onu tıklayalım. Sonrasında “Open in clipmaker” butonunu tıklayarak introyu editleyeceğimiz sayfaya geçelim. İsterseniz de sol üst kısımda bulunan 9 noktalı menü simgesine tıklayarak menü elemanları içinde bulunan “clipmaker” yazısını tıklayarak intro yapma sitesinin intro hazırlama sayfasına geçiş yapalım.

3İntro yapacağımız sayfaya geldik. Burada solda bulunan menüden küp şeklindeki butonu tıklayalım. Bu menü introda bulunan text yani, yazı kısmını değiştireceğimiz alan. Hazır olan introdaki text alanına istediğimiz şeyi (youtube kanal adları, web sitenizin ismi) yazabilirsiniz.

4İntro yapma sitemizin menüsünde bulunan diğer elemanlar ile; intronun hızını, müziğini, şekilleri, v.b şeyleri değiştirebilirsiniz. İntromuzu hazırladıysak ön izleme yapmak için; göz simgesine ve play tuşuna basalım.

5Eğer intro yapma sitesi ile intromuzu istediğimiz şekilde hazırladığımıza kanaat getirdiysek; şimdi bu intro videomuzu indirelim. Bunun için; sol menüde bulunan download butonuna basıyoruz ve start video render yazısını tıklıyoruz. İntromuz hazırlanmaya başlıyor. Bu işlem 3-5 dk aralığında tamamlanıyor. Tamamlandıktan sonra download your video butonu ile intromuzu indiriyoruz. İsterseniz intro yapma sitesi panzoid kullanarak yaptığımız bu intronun nasıl yapıldığını altta bulunan videodan da izleyebilirsiniz.

İntro Yapma Videolu Anlatım

Umarım ücretsiz intro yapma sitesi Panzoid ile aklınıza takılan intro nasıl yapılır? sorusu biraz olsun cevap bulabilmiştir.

40 YORUMLAR

 1. Bu sıralar video düzenlemelerine acayip kafayı taktım! Bu harika bilgi için teşekkür ederim.

  Acaba önerdiğiniz ücretsiz ve aşırı kullanışlı bir video düzenleme / oluşturma / kesme programı var mı?

  • Ben teşekkür ederim Recep Bey, şu an kullanmış olduğum video düzenleme programı size biraz basit kalabilir. Daha profesyonel bir video düzenleme programı bulduğumda size mail olarak bildirebilirim.

 2. Sonunda becerebildim. Arkadaş intro yapmak ne kadar zormuş. Program indirdim beceremedim sonunda programsız bir şekilde intromu yapabildim. Ne kadar teşekkür etsem azdır…

 3. Sayenizde youtube kanalıma giriş introsu hazırlamayı başardım. 3D intro yapma sitelerinin çoğu ücretli. Verdiğiniz sitenin ücretsiz olması ve çok kaliteli introlar hazırlayabilmemiz en büyük artısı olmuş. Online ve programsız şekilde intro yapma sitesi panzoid herkese tavsiyemdir.

 4. Open in clipmaker tıkladığımda; ekran geliyor. Yukarıda panzoid yazısı var, orta kısımlarda hiç bir şey gözükmemekte. Yani oraya geçiş olmuyor. Neden kaynaklı olabilir?

 5. Youtube için en kolay intro hazırlama sitesi sizin verdiğiniz site, bu sitede çok profesyonel introları çok kolay şekilde ve ücretsiz olarak hazırlayabilirsiniz.

 6. Programsız intro yapma siteleri arasında en kalitelisi panzoid. Benim size sorum mobil intro yapma programları hakkında. Android yada ios için intro yapma programı varmı acaba?

 7. Youtube kanalımda yayınladığım videoların başlangıcına bu site ile yaptığım intro videomu ekledim. Takipçilerimden dönüş harika oldu. Sizde mutlaka video önü intro hazırlamayı unutmayın.

 8. Youtube kanal intromu hazırladım ve videolarımın başlangıcına ekliyorum. Sizce bu izleyiciler için olumlu bir durum mu? Yoksa gereksiz intro izleyici kaçırır mı?

 9. Panzoid ve 3ds max on numara programlar. Uğraşmak istemeyenler için tanitimvideo net adresini öneririm. Bu yararlı yazı için biliyor ekibine teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here