iPhone şarj kablosu tavsiyeleri

Orjinali bozulduğunda en iyi iphone şarj kablosu hangisiyse onu satın almak isteriz. Aşağıda yer alan iphone alternatif şarj aleti tavsiyelerinin işinize yarayacağını düşünüyorum.

Gelişen teknoloji ile birlikte hepimizin elinde bir akıllı telefon evimizde ve ya çantamızda bir tablet bulunuyor. Artık ayrılamaz bir parça olduk sayılır, her an eksikliklerini hissedebiliyoruz. Tabi ki yanımızda oldukları süre boyunca da enerji ihtiyaçları bir hayli fazla oluyor, birde söz konusu Apple firmasının cihazlarıysa şarj isteği bir tık daha ileri seviyede maalesef.

Apple cihazınızın yanınızdan ayırmadığınız mutlaka üç adet yardımcı aksesuarı vardır. Bunlar kulaklık , şarj kablosu ve şarj adaptörüdür. Bir iPhone kullanıcısı olarak en çok şikayet ettiğim konulardan birisi olan Lightning kablo ile yaşadığım problemlerden ve yaşanan problemlerden bahsetmek istiyorum. Kablolar her ne kadar dayanıklı olarak tasarlansa da eğilip bükülüp çok fazla zarar alıyorlar ve biz bunun farkında olmuyoruz. Aslında bir çözümü daha var kablosuz şarj , ama henüz tam performanslı olarak çalışmıyor ve yaygınlaşması için en azından 5-10 sene gibi bir vakit var. Lightning kablo bir süre daha hayatımızda kesin olarak yer olacağına benziyor.

iPhone şarj kablosu tavsiyeleri

Şarj aleti ve kablosu önerilerine geçmeden önce üzerinde durmak istediğim bir konu var , her ne kadar bu aksesuarların dayanıklı ve iyi olmasını istiyorsak ilk önce kullanım stilimize de bir bakmamız gerekiyor, sonuçta ne kadar dayanıklı olursa olsun son sözün kullanıcıda bittiğini unutmamak gerekir.

1.Ttec Apple Şarj Kablosu ve Adaptörü

Ttec markası yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üreten firmadır. Ülkemiz de de bir çok yerde satılan Ttec markasının ürünlerini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar deneyim konusunda kendini ispatlamış nadir aksesuar üreten firmalardan birisidir. Şunu da eklemeden geçmemek gerekiyor , sadece bir ürün alıp var olan ürünleriniz ile birleştirip kullanmak istiyorsanız rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2.S-Link Apple Şarj Kablosu ve Adaptörü

S-Link firmasının üretimi olan uygun fiyatlı şarj desteği ürünleri tercih edilebilir seviyededir. Kalite konusunda tabi ki uygun fiyatı nedeniyle bir alt segment olan S-Link , bütçesi 30 TL kadar olan kişiler için uygun fiyatlı bir şarj aletidir. Ulaşılabilirlik konusunda ise internet sitelerinden ve ya telefon aksesuarı satan marketlerden alabilirsiniz.

3.Baseus Apple Lightning Kablo

Baseus markası gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üretiyor. Mobil platformda ürettiği ürünler Dünya genelinde çok beğeni alan bir markadır. Ülkemiz de yeni yeni ortaya çıkan Baseus markasının fiyatları ise el yakıyor. Yurt dışından sipariş ederseniz neredeyse yarı yarıya fiyatı oynuyor ve sadece Lightning kablo almak istiyorsanız bu markayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiber kablo yapısıyla ve hızlı şarj desteği ile gerçekten kaliteli bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Sadece fiyatının ülkemiz de pahalı olması sebebiyle tercih edilmiyor ve bilinmiyor. Bekleme problemi olmayanlar bu markayı kesinlikle tercih edebilirler.

4. UGreen Apple Lightning Kablo

UGreen ülkemizde genelde bilinmeyen bir marka ama kullananlar bir daha bırakamıyor. Fiyat & Performans ürünleriyle dikkat çeken UGreen gerçekten işini başaran nadir üreticilerden birisi. Yurt dışından siparişinizde uygun bir fiyata geliyor lakin bekleme problemi olmayan kişiler için harika bir tercih olabilir. UGreen lightning kablo Apple marka cihazı olanlar için mükemmel bir alternatif ve yedek olarak da her zaman yanınızda bulunmalı diye düşünüyorum, yani elinde sağlam bir lightning kablosu olan kişi bile bundan sipariş edip yedeğe almalı ki herhangi bir problem karşısında yedek olarak gerçekten iyi bir marka ile desteklenmelidir.

Orjinale yakın iphone şarj aleti arıyorsanız bunlardan birini tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here