Note 8 ekran koruyucu tavsiyesi

Sizde note 8 ekran koruyucu sorunu yaşayanlardan iseniz, note 8 için en iyi ekran koruyucu hangisidir merak ediyorsanız bu yazıyı okumalısınız.

Akıllı telefon denilince akıllara gelen firmalardan birisi Samsung markasıdır. Koreli üretici ülkemiz de çok sevilen ve yüksek satışlara ulaşmış bir şirkettir. Bir çok model üreten Samsung , en üst segment cihazlardan en düşük klasmana kadar üretim yapıyor.

Ülkemiz de Samsung ilk olarak tercih edilen markalardan birisidir. Özellikle Note serisi ile gönülleri çalan Samsung , bu seriyi ayrı ve özel olarak tutuyor. Note serisi marka için çok önemli , bu sebeple Samsung her zaman Note serisini ayrı bir yer açıp tasarlıyor ve tüketiciye sunuyor.

İlk olarak Televizyonlarda başlayan kavisli akımından telefon sektörü de tabi ki nasibini aldı. Note 8 , kavisli ve neredeyse çerçevesiz ekranıyla teknoloji düşkünlerinin ilk bakacağı modellerden birisi oldu. Bu telefonun performans olarak hiçbir problemi yok , tek sorunu ise kavisli ekran yapısıyla tam kaplanmasında ki problem oldu.

Samsung Note 8 Tam Kaplayan Ekran Koruyucu Tavsiyesi

Samsung Note 8 ekranının harika görüntü sunmasının yanında kullanıcıların başka bir düşündüğü konu ekranın dayanıklılığı konusudur. Samsung ekran dayanıklılığı konusunda binlerce test yaptıktan sonra telefonu piyasaya sürüyor ama elimizden olmayan sebeplerle ve hayatımızda ki yüzlerce faktör teknolojik ürünler için bir tehdit oluşturuyor.

Note 8 için tam kaplayan ve dayanıklılık konusunda gerçekten sağlam ürünleri sizler için derledim.

1.Baseus 3D Tam Kaplayan Temperli Cam

Baseus markasının Note 8 için özel üretimi olan temperli cam dayanıklılık konusunda üst düzey bir güvenlik sunuyor , dokunma hassasiyeti konusunda detaycı biriyseniz kalın yapısının olduğunu söylemeden es geçmemek gerekiyor.

2.Spigen Note 8 Tam Kaplayan Nano Cam

Spigen markası tüm akıllı telefonlar için kılıf ve ekran koruyucusu yapan niş bir markadır. Spigen, Note 8 için ürettiği Nano esnek yapılı tam kaplayan ekran koruyucu ile dikkat çekiyor. Kırılmayan yapısıyla üretilen nano yapılı ekran koruyucu çizilerek deforme oluyor. Ürün ince yapısı nedeniyle dokunma hassasiyeti konusunda başarılı iş çıkarıyor.

Ekran koruyucu modeli seçerken masraftan kaçınmamaya dikkat göstermemiz gerektiğini söylemeden geçemeyeceğim , olası bir darbe de telefonunuzun ekranı parçalanmadan önce bir önlem almak hem telefonunuz için hem de cebiniz için mantıklı bir yatırım olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here