Komik Whatsapp yazışmaları

Bazen hiç istemsizce komikleşiriz. Whatsapp’ta yazışırken bazen inanılmaz komik olabiliyoruz. İşte 15 komik Whatsapp yazışması…

Görüşürüz..

Acele işe Şeytan karışır derler. Whatsapp parmakların beyinden hızlı çalıştığı bir ortamdır ve bazen sonradan pişman olacağımız kelimeleri bir çırpıda ekrana döküveririz.

Mert kardeşimiz Whatsapp sohbeti sona erince “Görüşürüz” demeye çalışıyor ama bir hayli acelesi var.

İlk kelimesi Gömüşürz oluyor. Yani bir harf ile “Gömüşürüz” ü ıskalıyor. Parmakları kontrolden çıkmış olacak ki sonraki kelimesi “Göçrizu” oluyor. Hatasını anlamasıyla klavyeye abanması bir oluyor ve hemencecik Gçrüşürüz yazıyor.

Kahretsin yine ıskaladı ! Adamımız vazgeçmiyor şansını bir kere daha deniyor. Son ürünü Görüşüz ü yine aynı dakikada üretiyor. Bu sefer ilk anda doğru yazdığını düşünüyor ama sonuç yine hüsran…

Mert’in durmaya niyeti yok saçmalamaya devam edecek ama karşıdaki kişi Mert’e acıyor ve son noktayı koyuyor. Acaba Mert’i durdurmasaydı daha kaç tane mutant kelime üretecekti bilemiyoruz !

Komik Whatsapp yazışmaları

Tekbir

Bilinmeyen bir numaradan Tekbir diye mesaj geliyor. Afallayan adamımız, “kimsin ?” diye soruyor ama karşı taraf Tekbir’de ısrar ediyor. Bizimkinin şaşkınlığı devam ediyor “Kimsin kardeşim ?” diyor. Ama öteki ille de Tekbir diyor.

Bizimki ne yapsın Allahu ekber diyor.

Komik Whatsapp yazışmaları

Fazla uzaklaşmış olamazsın !

Eski kovboy filmlerinin müdavimleri bilirler, bazı filmlerde klasikleşen bir sahne vardır. Birini takip eden iz sürücülerin favori eylemi yolda at pisliği koklamaktır. Sıcak ve dumanı tütüyorsa değmeyin keyiflerine, hemen “Fazla uzaklaşmış olamazlar” diye yapıştırırlar.

Bunun esprisini yıllardır değişik olaylar üzerinden birbirimizi bıktırana kadar yapmaktayır. Arkadaşları ile buluşmak için can atan kızımız akşam saatlerinde aceleyle hazırlanıp kendini sokağa atıyor.

Ama annesinin onu dışarı bırakmaya niyeti yok. Hemen Whatsapp’tan ulaşıyor. Bizim kız evden çıktım artık diyerek paçayı kurtarmak istese de deneyimli kurt yemez bu numarayı “düzleştiricin hala sıcak fazla uzaklaşmış olamazsın” diyerek lafı yapıştırıyor.

Komik Whatsapp yazışmaları

Whatsapp’ın otomatik mesajı

Whatsapp iyi hoş bir şeydir de ah bir de mesajlarıyla bıktıran kankiler olmasa.. Yılışık kankası açılış mesajı atınca karşıdaki onu görmezden gelmek için farklı bir yol deniyor. Sanki Whatsapp’ın otomatik mesajı gelmiş gibi yapıyor.

Yılışık kanka Whatsapp kurdu yer mi bu numaraları, “Senin kızı başkasıyla gördüm” yemini sallıyor. Ötekinin bu duruma kayıtsız kalması imkansız. Ama kankası bozulmuş bir kere, kendine yapılana misliyle karşılık veriyor.

Komik Whatsapp yazışmaları
Komik whatsapp konuşmaları

Çok kız olur mu?

Çoğu erkek için bir maç bir de manita oldu mu olay tamamdır. Ama bu iki faktör bir arada zor yürür. Erkeğimiz maça gidecek lakin kız arkadaşını gereksiz yere bilgilendirme yapıyor.
Kız arkadaşının maçla alakası yok, ortamda ayartma faktörlü sürtükler olabileceğinden şüpheleniyor ve çok kız olur mu diye soruyor.

Erkeğimiz konu maç olunca karı-kız olayını rafa kaldırdığından yanlış anlıyor, “kime kızacağım ?”diyor.

Kızın uzun uzadıya açıklama niyeti yok, erkek arkadaşı ikinci de anlar sanıyor ama maç deyince adamımızın beyni uçup gitmiş zaten yine anlamıyor.

Kız bu sefer “kız” kelimesini her tür sözlüğe göre açıklıyor.

Komik Whatsapp yazışmaları
Fotoğraf atsana!

Ergenlik dönemi erkeklerinde kan beyne ulaşmak için büyük mücadele verir ve çoğunlukla göbeğin üzerindeki virajı alamayarak hep alt taraflarda toplanır. Bu sebeple teenager oğlanların aklı fikri belli başlı konulardadır. Konu maç değilse aklından ne geçtiği bellidir.
Ne hikmetse beynine kan gitmeyen oğlanlarımız, kız arkadaşlarının da aynı durumda olduklarını zannederler. Halbuki kızların kafası gayet normal çalışmaktadır.

Ergenimiz “yerse” taktiği ile kız arkadaşından çıplak fotoğraf atmasını istiyor.Kız kibarca hayır diyor ama ergen kardeşimiz üsteliyor, yılışmaya başlıyor. Kız geçiştirmek için “çıplak olunca atarım” diyor. Atacağı yok da beri ki salyayla gezsin istiyor.

Ergen kardeşimizin beyninde bir damla yok ki “Ne ne zaman çıplak olacaksın ?” diye soruyor. Kız da bu ortayı şipşak gole çeviriyor. “Batuhan gelince!”

Bu gol çıkmaz bilader, geçmiş olsun…

Komik Whatsapp yazışmaları
Güneşim olmak ister misin ?

Tarihte MÖ ve MS gibi zaman ayrımları olduğu gibi kızlarda da TÖ ve TS zaman dilimleri vardır. Bir erkeği kendine bağlayana kadar çevresinde pervane olurlar. Bu döneme trip öncesi zaman diyoruz. Trip öncesi zamanda kızalar pek bir şekerdirler, zaman zaman yılışırlar da.

Lakin erkek ona gönlünü kaptırırsa işte ondan sonraki zaman dilimi de Trip sonrası “TS” olarak anılır.

Bir kız bir oğlana yılışma evresindeyken oğlan bunun keyfini çıkarıyor. Oğlanın attığı yem şu:
-Güneşim olmak ister misin ?

Kız buna duygu seliyle cevap veriyor.

Oğlan baştan beri planladığı cevabı yapıştırıyor:

O zaman benden 149.600.000 km uzak dur !

Komik mi, oğlan için evet! Kız bunun acısını çıkarır mı, defalarca evet!!!

Komik Whatsapp yazışmaları
Sana ihtiyacım var !

Fredy Kruger’den daha canisi ayrıldıktan sonra da kalp kırmaya devam edenlerdir. Kızımız belli ki oğlanı başından def etmiş ama aslanın domuz yavrusuyla şakalaştığı gibi biraz daha eğlenmek istiyor.

“Sana ihtiyacım var” diye mesaj atıyor. Oğlanın gönlünde bülbüller ötüyor ama şarkılar ikinci nakarata gelmeden kız oğlanın hevesini kursağında bırakıyor.

-Cacık yapacağım da hıyara ihtiyacım var…

Eski sevgiliyle şaka olmaz kızım haberin olsun!!!

Komik Whatsapp yazışmaları
Neden online sın ?

Gençlik dönemlerinde ilişki yaşamayı karşıdakinin hayatına ipotek koymak zannedenler oldukça fazladır. Hayatında bir ben olacağım isterler. Var mı öyle bir dünya, elbette yok !

Berk paçayı Tuğçe’ye kaptırmış bir kere, kız oğlanı dedektif gibi izliyor. Vay efendim niye çevrim içisin, vay efendim niye uyumadın.

Berk’te normal yalanlar kısa süre önce tükenmiş sanırım…

Komik Whatsapp yazışmaları
Ne göndereyim !

Japonlar’ın %40’ı ilişki yaşamaya tövbe etmiş diyorlar. Neden mi ? Belki de aşağıdaki resimdeki mesajlar yüzündendir…

Komik Whatsapp yazışmaları
Geçen gün biri beni aradı !

Oğlanların ergenlik dönemini kız hayalleri süsler. Lakin bir gün baba olurlar ve kendi kızları için de endişe duymaya başlarlar.

Bizim kızı yoklamalı ama nasıl ? İşte size bir örneği….

Komik Whatsapp yazışmaları
Dedemin mezarına gittim

İnsanlar neden geceli uyumalı, aşağıdaki komik Whatsapp mesajlarından bunum nedenini anlayacaksınız. Saat gece bire yaklaşırken biri gereksiz bir konu açıyor. Diyaloğun devamı beyin yakıcı şekilde gerçekleşiyor:

-Mezarlığa neden gittin?

Böyle bir soru olabilir mi? Mezarlığa neden gidilir acaba ?

Ötekisi de hala mezarlığa gittiğinden bahsediyor.

Ve diyalog şöyle gerçekleşiyor…

Komik Whatsapp yazışmaları
Sayısalcıyım güzel çarparım!

Anne kız yazışmaları komik Whatsapp yazışmalarının klasiklerindendir. Kızlarımız bir şeye zeki olduğunu düşündükleri bir cevap verirler ve ummadığı cevabı alırlar.

Komik Whatsapp yazışmaları

Nerdesin oğlum ?

Gece 12:00 yi geçmiş, baba oğlunu merak ediyor:

-Nerdesin oğlum ?

Oğlanlar yalan söyleme konusunda kızlara göre beceriksizdirler. Oğlan klasik ders çalışma yalanını uyduruyor. Ve cevabını alıyor…

Komik Whatsapp yazışmaları
Dersaneden burs yalanı

Erkekler yalan konusunda beceriksizdir demiştim ya, işte bir vaka daha..
Gece yarısına yaklaşırken oğlan kız arkadaşına mesaj atıyor ama telefona kızın babası bakıyor. Ne yalan uydursa acaba ?

Komik Whatsapp yazışmaları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here