Yemin dizisi kıyafet sponsorları

Dizilerin konusu kadar oyuncuların giydiği dizi kıyafetleri de dikkat çekmektedir. Kanal 7 de yayınlanan yemin dizisindeki Reyhan karakterini giydiren sponsor firma halkımız tarafından merak edilmektedir.

Bilindiği üzere diziler sadece TV kanallarından ücret almamakta, kıyafet, mobilya, araba ve beyaz eşya gibi konularda bazı firmalardan sponsor desteği alarak giderlerini düşürmektedirler.

Yemin dizisindeki Reyhan’ın elbiseleri sade ve gündelik giyime de uygun olduğu için kıyafetlerin markası ve nereden temin edilebileceği merak edilmektedir.

Yemin dizisi konusu

Kırsal kesimde yetişmiş, terbiyeli ve dürüst bir ahlaka sahip olan Reyhan, annesi ölünce zor durumda kalır. Tesadüf eseri ülkenin zengin işadamlarından Hikmet Tarhun Erzurum’a gelince Reyhan’dan oğlu Emir ile evlenmesini ister.

Reyhan çaresiz durumdadır ama tanımadığı biriyle evlenmek istemez. Ancak yine de başka seçeneği olmadığından evlilik sürecine adım atar.Fakat müstakbel kayınvalidesi Cavidan oğlunun Reyhan ile evlenmesini istemez.

Öte yandan Emir’in amcası Kemal 5 yaşında konuşmayan bir kızı olan bir babadır. Hayatına bir gün Leyla girer ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Yemin dizisi kıyafet sponsorları

Yemin dizisi Reyhanın elbiseleri kostüm sorumlusu Nezahat Terzi tarafından ayarlanmaktadır. Bir rivayete göre Yemin dizisi kıyafet sponsorlarından biri Morhipo dur. Dikkat edilirse Reyhan’nın dizi giysileri abiyeden ziyade sade ve uygun fiyatlı ürünlerdir.

Dizide Reyhan karakterini Özge Yağız canlandırmakta olup giydiği kırmızı elbise oldukça beğenilmiştir. Bu kırmızı elbisenin başka bir sponsoru olabileceği düşünülmektedir. Dizi kombinleri konusunda meraklı hanımlar sonraki bölümlerde Reyhan’ın giyeceği elbiseleri merak etmektedirler.

Diğer taraftan Yasak Elma dizisi oyuncuların göz alıcı kıyafetleri ile de sosyal medyayı sallayan bir dizidir. Bu dizide yer alan dizi kombinleri biraz abartılı ve açık bulunmakla birlikte müdavimleri en az konusu kadar sonraki bölümlerde oyuncuların kıyafetlerini de merak etmektedirler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here