The Forest Hileleri – Programsız Hile Konsol Kodları

The Forest oyunu oldukça fazla oyuncu kitlesine ulaştı. Hayatta kalma oyunları içinde en iyilerden biri olan The Forest oyunu için bazen hilelere başvurmak gerekebiliyor. Bugün sizlere The Forest hileleri arasında en çok işinize yarayacak olanları veriyorum. The forest programsız hile kodları kullanarak; oyunda ileri seviyelere kolayca yükselebilirsiniz. Öncelikle bu hileleri nasıl yazacağımızı öğrenelim.

The Forest Hileleri Nasıl ve Nereye Yazılır?

The Forest hile nasıl yapılır? – Oyunun ana sayfasına girelim ve hiç bir yere tıklamadan “DEVELOPERMODEON” yazarak oyuna girelim. Sonrasında F1 tuşu yardımıyla The Forest hile yazma ekranını açalım. Açılan ekrana birazdan vereceğim The Forest hile kodlarından istediğinizi yazın ve enter tuşuna basın. Hepsi bu kadar. The Forest oyununda hileleri yazdık. Şimdi gelin hilelere bir göz atalım.

The Forest Hileleri

  • addallitems – Eşyaları tek tek toplamak istemiyorsanız bu kodu kullanarak, Keycard hariç tüm eşyaları çantanıza toplayabilirsiniz.
  • loghack on-off – loghack on hile kodunu kullanarak sınırsız odun elde edebilirsiniz. loghack off kodu ile de odun seviyeniz dolduğunda hileyi kapatabilirsiniz.
  • godmode on-offÖlümsüzlük kodu. Karakterinizin ölmemesi ve yorulmaması için bu kodu kullanabilirsiniz. Yine yukarıdaki kodda olduğu gibi on-off şeklinde hileyi açıp kapatabilirsiniz.
  • spawnenemy – Yaratık çağırma kodu. Bu kodu kullanarak istediğiniz zaman yanınıza yaratık çağırabilirsiniz. Önce kodu yazın, ardından yaratıkların kodları size gösterilecek. İstediğiniz yaratığın kodunu yazarak onu çağırabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz hileleri oyunu oynarken kullanabiliyorsunuz. Oyuna başlamadan önce kullanabileceğiniz The forest hile kodları hemen aşağıda yer alıyor.

Tavsiye Yazı: Fortnite Sistem Gereksinimleri

  • veganmode – Gündüz yaratık görmek istemiyorsanız bu kodu kullanın. Bu kod sayesinde yaratıklar sadece geceleri ortaya çıkarlar.
  • ironforest – İnşa ettiğiniz yapıların saldırılar sonucu yıkılmamasını istiyorsanız bu kodu kullanın.
  • regrowmode – Ormanda kesilen ağaçların tekrar yerinden çıkması için bu kodu kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kod ağaçların daha hızlı büyümelerini de sağlıyor.
  • meatmode – The Forest açık olan tüm hileleri kapatma kodu.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here