Aliexpress’te Satılan En İyi PubG Oyun Konsolları

PubG Oyun Konsolu

PubG oynayanların işini kolaylaştıran PubG oyun konsollarını mutlaka görmüşsünüzdür. Bu oyun konsolları son dönemde oldukça da popülerleşti. Çünkü; oyunu oynamayı oldukça kolaylaştırıyor. Bu konsolları N11, GittiGidiyor, HepsiBurada gibi alışveriş sitelerinde 10 TL gibi rakamlara bulabilirsiniz. Ama ülkemizde bu fiyata satılan PubG oyun konsolları maalesef çok ta profesyonel değil. Bu sebeple biraz araştırma yaptım ve size en iyi PubG oyun konsollarını (oyun aparatı) AliExpress’de buldum. Gelin şimdi PubG oynamanızı kolaylaştıracak oyun konsollarını hep birlikte inceleyelim.

Mocute PugB Oyun Konsolu

PubG oyun konsolu (Mocute)
PubG oyun konsolu (Mocute)

Aliexpress’te satılan Mocute PubG oyun konsolu 12 Dolar fiyatla satılıyor. Oyun konsolunun boyutu her telefona uyumlu şekilde ayarlanabiliyor. Sol tarafında bulunan butonlara oyunun istediğiniz kontrol butonlarını ayarlıyorsunuz, sağ tarafı ise ekran kontrollü olarak kullanıyorsunuz. Daha önce satın alan kullanıcılar PubG oyun aparatı hakkında oldukça güzel yorumlar bırakmışlar. Satın almak isteyenler için ürün linkini BURAYA bırakıyorum.

Soğutma Fanlı PubG Oyun Konsolu

PubG oynarken telefonunuz çok fazla ısınıyorsa size fanlı PubG oyun konsollarını önerebilirim. Telefonun usb sinden gücünü alan bu modelde ısınma sorunu biraz olsun çözülebiliyor.

Soğutmalı PubG oyun konsolu
Soğutmalı PubG oyun konsolu

AliExpress’de 5,82 Dolara satılan fanlı oyun aparatı uygun fiyatıyla alınabilirler listeme eklendi. Soğutmalı PubG oyun konsolu kullanıcı yorumlarına baktığımızda; soğutma konusunda başarılı olduğu yazılmış. Almak isteyenler varsa link BURADA

Bluetooth’lu PubG Oyun Konsolu

Bluetooth ile Android TV ve Bilgisayar ile bağlantı kurabilen PubG oyun konsolları sizi küçük telefon ekranlarından kurtarıyor.

Bluetooth pubg oyun konsolu ile tv ve pc de pubg oyna
Bluetooth pubg oyun konsolu ile tv ve pc de pubg oynayın

Aliexpress alışveriş sitesinden alabileceğiniz Bluetooth özellikli PubG oyun konsolu ile oyunu ister TV’de isterseniz PC’de oynayabilirsiniz.

Mocute Wireless Özellikli PubG Oyun Konsolu

Wireless özellikli PubG oyun konsolu
Mocute 056 PubG oyun konsolu

Konsol bluetooth 3.0 özelliğine sahip ve 10 metre mesafeden çekim alanı var. Bu oyun konsolu ile PubG oyununu az önce anlattığım gibi telefona bağlı kalmadan oynayabiliyorsunuz. Aliexpress PubG oyun aparatının fiyatı 12,5 Dolar, almak isteyenler için link BURADA

İpega PubG Oyun Konsolu

İpega PubG Oyun Konsolu
İpega PubG Oyun Konsolu

İpega marka PubG oyun konsolu Aliexpress’de 25 Dolara satılıyor. Size tavsiye edebileceğim PubG oyun aparatları içinde en pahalısı da bu ürün. Ürün yorumları olumlu ama fiyat bana biraz yüksek geldi. Yinede almak isteyen olursa ürünün linkini BURAYA bırakıyorum.

Mocute 056 PubG Oyun Konsolu

PubG oyun konsolu

Mocute markasının 056 modeli PubG oyun konsolu ile listemizin sonuna geldik. Arkadaşlar bu markanın ürünlerini kullananlar genelde memnun. Bu ürünün yorumları da gayet güzel. Bluetooth özellikli bu oyun konsolunu kullanarak; PubG oyununu TV de veya PC de oynayabiliyorsunuz. Aliexpres’te satılan bu ürünün fiyatı yaklaşık 16 dolar. Almak isteyenler için linki BURAYA bırakıyorum.

Evet arkadaşlar PubG oyun konsolları listemizin sonuna geldik. Umarım sizlere PubG oyun konsolu seçiminde yardımcı olabilmişimdir. Hepinize saygılar sunuyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here