Ücretsiz ilan vermek istiyorum

Günümüzde her hizmet veya hizmeti andıran her şey parayla olmuş ama ben ücretsiz ilan vermek istiyorum diyorsanız alıcı ile satıcıyı komisyon almadan buluşturan bir web sitesi var. İlanverdim.com üzerinden evinizi, arabanızı ücretsiz olarak ilana koyabilir veya komisyon ödemeden alıcılar ile buluşabilirsiniz.

Peki bu site bu hizmeti neden bedava yapıyor ? Alıcı ve satıcıdan para almıyor ama site trafiği dolayısıyla internet reklamlarından para kazanıyor.

Sitenin işleyişi gayet basit, üye oluyorsunuz, ister malınızı ilana koyuyorsunuz, isterse de ilanlardan bakıp alıcıyla buluşuyorsunuz ve kimseye de komisyon parası ödemiyorsunuz.

Alıcıyla satıcıyı buluşturan bu platform ücretsiz olunca çok sayıda ziyaretçisi oluyor bu da ona reklam geliri olarak geri dönüyor. Gayet adil bir sistem ve insanlara yardım ediyor.

Öte yandan alıcı ile satıcı arasındaki ticaret risk ilanverdim.com a ait değil. Malı görmeden para gönderdiyseniz, malı verip parasını alamadıysanız ilanverdim.com bunun sorumluluğunu almıyor.

Peki ücretli web siteler üzerinden biri sizi dolandırırsa web sitesi zararınızı karşılıyor mu? Elbette hayır. Peki oraya siz neyin ücretini ödüyorsunuz. Sadece alıcıyla satıcının buluşması olayı değil mi ?

İşte bunun bedavası var. Boşuna kiralık ev ararken veya arabanızı satarken size hiçbir sunmadan para alanlara para kaptırmayın. Girin ilanverdim.com a koyun ilanınızı. İşte bu kadar !

Şimdilik meşhur araba ve emlak alım satım siteleri kadar popüler değil ama bir şeyin bedavası çıktı mı paralı olanlar batmaya mahkumdur.

Peki kimler ilanverdim.com dan yararlanabilir ?

  • Ücretsiz kiralık ilanı vermek istiyorum
  • Ücretsiz araba ilanı vermek istiyorum
  • Ücretsiz kiralık dükkan ilanı vermek istiyorum
  • Ücretsiz eleman ilanı vermek istiyorum
  • Ücretsiz iş ilanı vermek istiyorum

Diyorsanız ilanverdim.com a girin self servis ücretsiz ilan hizmetiyle tanışın.

1 YORUM

  1. Gayet güzel bir hizmete benziyor. Günümüzde herkes Sahibinden gibi yerleri kullandığı için hedef kitleye erişmede ve ilanın üstte kalmasında yardımcı olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here