İnstagram hesabı nasıl büyütülür

İnstagram hesabını kolayca büyütmenin basit ve etkili yolları vardır. Geniş kitlelere hitap etmek, paylaşımlardan yoğun ve güzel tepkiler almak ve insanları etkilemek için içi dolu ve takipçi sayısı yüksek bir İnstagram hesabına sahip olmak gerekir.

Yeni açılan hesabın filizlenmesi, neşvü nema bulup geniş kitlelerce takip edilmesi çok kolay değildir. Bu nedenle bazı kimseler bu süreci hızlandırmaya yönelik olarak takip satın alma veya başka hilelere başvurmaktadır.

Halbuki boş ve etkisiz takipçileri sayısı çok önemli değildir. Hatta bazen faydasından ziyade zararı olur. Hiç alengirli yollara sapmadan İnstagramda büyük ve etkili bir kitleye ulaşmak mümkündür.

“Önce oyununun kuralını öğren, daha sonra diğerlerinden daha iyi oynamayı” demiş meşhur biri. İnstagram hesabı büyütme konusunda da aynısı geçerlidir. İnstagram konusunda meykmen gibi web  sitelerinden yardım alabilirsiniz.

İnstagram hesabı nasıl büyütülür ?

Takipçi sayısını artırmaya çalışmadan önce sağlam ve etkili bir profile sahip olmak zorundayız. İnstagramda takip etmek kadar takibi bırakmak da kolaydır. Takipçilerinizi zayıf bir profille karşılamak istemiyorsanız, ilginç hikayeler, güzel paylaşımlar ve estetikten taviz vermeyen bir anlayış ile profil oluşturmalısınız.

Çok paylaşım yapmaktan ziyade insanların ilgisini çekecek az ama etkili paylaşımlara benzeri az rastlanan hikayelere önem vermelisiniz. Bunun içinde çok araştırmak, çok gezmek ve kendini yetiştirmek gerekir. Kısacası sizde de bir şeyler olmalı.

İnstagram profilinizi sağlam bir zemine oturttuktan sonra takipçi sayısı yüksek kişilere yanaşmaya çalışmalısınız. İnstagram ortamında çoğu kişi beğeni ve güzel yorumların esiridir. Siz birini birkaç kere över, paylaşımını paylaşırsanız o da cevap verme ihtiyacı duyacaktır.

Sürekli bir şeyler paylaşmak, takipçi sayısını artırmak için sürekli birilerinin paylaşımlarını paylaşmak veya her gönderiyi, hikayeyi beğenmek ters tepecektir. Hesabı büyütme sürecinde agresif bir tutum sergilemeyiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here