Whatsapp ekli olmayan kişinin durumunu görme

Whatsapp’ta birinin durumunu görebilmek için o kişiyi kendi rehberine kaydetmen lazım. Aynı zamanda o kişi de seni rehberine kaydetmiş olmalı. Buna ilave olarak durum paylaşan kişi durum gizlilik ayarlarından sizi devre dışı bırakmamış olması gerekmektedir.

Bu üç şart gerçekleşince o kişinin durum paylaşımlarını görebilmektesiniz. Bununla birlikte insanlar kendilerini rehberine kaydetmemiş kişilerin durumlarını da görmek istiyorlar.

Örneğin Muazzez Ersoy’un Whatsapp durum paylaşımını görmek istiyorlar. Muazzez Ersoy’un sıradan kişileri Whatsapp rehberine eklemeyeceği aşikar bir durum. Peki Muazzez Ersoy’un rehberinde kayıtlı değilsek onun Whatsapp durum paylaşımlarını nasıl görebiliriz ?

Whatsapp’ta insanlar kimlerle görüşüp görüşmeyeceğini ve paylaşımlarını kimlere göstermek isteyeceğini belirleyebilmektedirler. Biriyle temas kurmak istemiyorsan, kendinden uzak tutmak istiyorsan o kişiyi rehberine eklememek yeterli olmaktadır.

Rehberine eklemediğin kişi sana mesaj atarsa da engelleyebiliyorsun. Whatsapp’ın bu özelliği bu ortamı kullanışlı kılmaktadır. Aksi takdirde, tanımadığınız insanlar size salça olurlar, sadece belli insanlarla paylaşmak istediğiniz mesaj, video ve fotoğraflar sizin istemediğiniz insanlara ulaşırdı.

Peki Whatsapp ekli olmayan kişinin durumunu görme durumu hiç mi mümkün değil ?

Evet bunun bir yolu var. Program yükleyerek veya Whatsapp’ın korsan sürümlerini yükleyerek bunu yapamıyorsun ama sizi Whatsapp rehberine eklememiş bir kişinin durumlarını görme şansına sahip olabiliyorsun.

Whatsapp ekli olmayan kişinin durumunu görme

Normalde Whatsapp rehberinize eklemediğiniz bir kişinin veya siz ekleseniz dahi o sizi eklememiş ise paylaştığı durumları görememektesiniz. Ama günümüzde imkansız olan çok az şey vardır. Aşağıda anlatacağımız yöntemle çok merak ettiğiniz o durum paylaşımını görme imkanına sahip olacaksınız.

Yöntem şu:

Sizi Whatsapp rehberine eklemediyse demek ki o kişiyle fazla samimiyetiniz yok demektir. Fakat o kişiyle ortak bir arkadaşınız olması muhtemeldir. Eğer ortak bir arkadaşınız yok ise o kişinin arkadaşlarından birisiyle samimiyeti ilerletmeniz lazım.

Sonrasında ise ortak arkadaşınız Whatsapp’ta sizi eklememiş kişinin paylaştığı durumun ekran görüntüsünü alır ve size atar. İşte işlem bu kadar. Böylece merak ettiğiniz durum paylaşımlarını görebilirsiniz.

Whatsapp’ta ekli olmayan kişinin durumunu görme konusunda, bunu yapabileceğini vadeden kişiler, yazılımlar, uygulamalar karşınıza çıkacaktır. Hiçbirine inanmayın sadece umudunuzu sömürürler.

Whatsapp ekli olmayan kişinin durumunu görme işlemini sadece yukarıda anlatılan şekilde veya ondan telefonunu ödünç alarak yapabilirsiniz, başka yolu bulunmamaktadır. Casus programları dahi uzaktan uzağa böyle bir şeyi halledememektedirler.

Rehberden silinen kişinin WhatsApp durumunu görebilir miyim ?

Rehberinizden silmiş olduğunuz için artık bundan sonra paylaştığı durumları göremezsiniz.

Rehberden sildiğim kişi Whatsapp durumumu görür mü ?

Rehberinizden sildikten sonra arık o kişi sizin Whatsapp durumlarınızı göremeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here