Whatsapp sanal numara alma 2020

Bazı gerekçelerle Whatsapp sanal numara alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Normalde yeni bir WhatsApp hesabı oluşturmak isterseniz SMS doğrulaması gerekir. Para vermeden, SIM kart gerekmeden fake numara alabilirsiniz.

Whatsapp sanal numara alma

Bunun için whatsapp doğrulamasını fake bir numara ile yapmanız gerekir. Fake numara alma için ücretli ve ücretsiz servisler vardır. Ücretli olanlar ile olmayanlar arasındaki en önemli fark ücretli olanların daha güvenilir olmasıdır.

TalkaTone

Ücresizdir. Google playdan bedava indirebileceğiniz bir uygulamadır.TalkaTona uygulamasını indirdikten sonra Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Bu uygulamadan fake numara almak için önce e posta adresinizle kaydolmanız gerekir. TalkaTone size ücretsiz olarak size fake whatsapp numarası verecektir. Uygulama üzerinden doğrudan whatsapp doğrulama kodunu alabilirsiniz.

Hushed

Hushed ücretlidir ama daha güvenilirdir. Riske girmeden whatsapp için sanal numara  almak için önce Gogle Playdan uygulamasını ücretsiz olarak indiriniz.  Fake numara almak ise yaklaşık 2 dolardır. Size geçerliliği 7 gün olan bir fake numara verilmektedir.

Ayrıca 60 tane de SMS hakkı verilmektedir. Bu 60 SMS i bir çok platforma üye olmak veya doğrulama işlemleri için kullanabilirsiniz.

Hushed den fake numara almak için “Yeni Numara Al” deyin. Bu numarayı Whatsapp için sanal numara olarak kullanıp kullanamayacağınızı test edin. Yabancı bir servis olduğu içi ülkemizde çalışmayan bir numara da denk gelebilir.

Whatsapp için sanal numara olarak kullanabilmeyi test etmek için  önce next e daha sonra OK e bastığınızda “Bu tamam mı, yoksa numarayı düzenlemek ister misiniz?” şeklinde bir mesaj gelirse bu fake numara Whatsapp için uygun demektir.

Fake numarayı satın aldıktan sonra Whatsapp’a geri dönün ve “Tamam” a basın. Sonraki aşamada, SMS ile Whatsapp doğrulama kodu gelecektir. Bu doğrulama koduna ulaşmak için uygulamanın “Mesajlar” kısmına bakınız. Whatsapp onay kodunu girin ve doğrulama işlemini tamamlayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here