Ankara kepenk tamiri fiyatları

Dükkan kepenkleri küçük esnaf dükkanlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Eskiden dükkan kepenkleri manuel olarak açılıp kapatılır ve bunu yapmak için bir miktar güç isterdi. Daha sonra motorlu ve fotoselli kepenkler çıkınca tek tuş ile kepenki açıp kapatmak mümkün oldu.

Şimdilerde ayrıca şeffaf ve fileli kepenkler de kullanılmaya başlandı. Yeni nesil kepenkler şık olduğu kadar güvenliği ile de öne çıkmaktadır. Her ne kadar hırsızın açamayacağı kapı-kepenk olmasa da hırsıza birkaç dakika dahi gecikme yaşatmak bazen dükkanı yağmalanmaktan koruyabilmektedir.

Ankara kepenk tamiri fiyatları

Ankara’da kepenk tamiri konusunda birkaç iyi firma vardır. Piyasada ölçülü bir rekabet olması nedeniyle de kepenk tamiri fiyatları gayet makul. Firmalar aşağı yukarı aynı işlemleri aynı fiyatlara yapıyorlar.

Bu nedenle müşterilerin tamir fiyatından ziyade işini düzgün ustalara yönelmesi gerekmektedir. Ankara’da Ersan usta kepenk tamiri konusunda işinde iyi olanlardan. Garaj kapılarından , panjurlara, basit kepenk tamiratlarından isteğe göre özel kepenk imalatına kadar geniş çerçevede hizmet vermektedir.

Kepenk tamiri konusunda en sık rastlanan sorunlar kepenk yayının arızalanması, yağ eksilmesi nedeniyle gıcırdama şeklindedir. Motor arızası veya parça değişimi olduğunda parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here