İnstagram takipçi fiyatları

İnstagram takipçi sayısını kolay bir şekilde artırmanın yolu para ile takipçi satın almaktır. Yoğun rekabet nedeniyle instagram takipçi fiyatları gayet makul seviyede seyretmektedir.

İnstagram takipçi satın almak mantıklı mı ?

Yeni açılan bir İnstagram hesabını 500-1000 gibi rakamlara çıkarmak gayet zor bir süreçtir. Hem ciddi bir emek hem de epey bir zaman gerekir. Eş-dost ve yakın çevrenizi sizi takip etmeniz için ikna etmeniz nispeten kolay olsa da fiziksel olarak temas kurma ihtimaliniz olmayan kitlelerin sizi takip etmesini sağlamak zordur.

İnsanlar az sayıda takipçisi olan bir kimseyi takip etmekte pek istekli olmazlar. Takipçisi az olan kişilerin gönderilerine reaksiyon da az olur. Fakat takipçi sayısı fazla ise (isterse bu takipçiler suni olsun) bu kişi “popüler” imajına büründüğünden yeni takipçiler kazanması daha kolay olmaktadır.

Dolayısıyla İnstagram’da takipçi satın almak yeni takipçiler kazandırmayı kolaylaştırır.

İnstagram takipçi fiyatları

İnstagram takipçi fiyatları

İnstagram’da beğeni veya takipçi satın almak için öncelikle güvenilir bir sosyal medya bayilik paneli bulmanız gerekir.

Aşağıda yer alan İnstagram takipçi fiyatları sosyalbayilik.com dan alınmıştır. Bu firma ile ticareti olan ziyaretçilerimizin yorumları bekliyoruz.

  • %100 kaliteli Türk takipçi (Bay-bayan) 1000 adet 120 TL
  • %100 kaliteli Türk takipçi (Bayan) 1000 adet 140 TL
  • İnstagram Türk beğeni +Etkileşim 1000 adet 23 TL
  • İnstagram Yabancı beğeni 1000 adet 7 TL
  • İnstagram Türk video izlenme 8 Kuruş
  • İnstagram Türk video izlenme + etkileşim 72 Kuruş

Burada sık kullanılan hizmetlere yer verilmiştir. Diğer ve ayrıntılı fiyat tarifesine firmanın web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnstagram takipçi satın alırken dikkat edilmesi gerekenler

Her takipçi paneli güvenilir değildir. Satın aldığınız İnstagram takipçileri spam maillerle açıldıysa hesabınıza zarar verebilir veya kısa sürede düşme olabilir. Bu nedenle ilk başta az sayıda satın alınız, sorun olmazsa azar azar almaya devam ediniz. Bir kerede çok fazla İnstagram takipçi satın almayınız.

Çok ucuz takipçi ve beğeni satan yerlere dikkat ediniz, neticede takipçi paneli kurmanın da bir maliyeti ve emeği vardır, bir firma fiyatları çok aşağıya indirdiyse buna şüpheyle yaklaşınız.

Beğeni paneli ile bir paylaşımınızı kısa sürede çok sayıda beğendirebilirsiniz ama bu İnstagram’ın dikkatini çekebilir. Bu nedenle çok hızlı ve yoğun işlemlerden kaçınınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here