SFS Ne Demek – İnstagramda SFS Nasıl Kullanılır?

Bugün sizlere; İnstagramda SFS yani shoutout for shoutout teriminin anlamını anlatıyorum. Şimdi hiç vakit kaybetmeden, İnstagramda SFS ne demek? hemen öğrenelim.

Eğer instagram kullanıyorsanız; her gün yeni bir terim duymaya hazır olmalısınız. Bir dönem TBT çılgınlığı başladı. Sonrasında; GT, GB, PP, v.b bir sürü instagram kısaltmaları hayatımıza girdi. Son dönemlerde ise SFS diye yeni bir terim daha ortaya çıktı. Bu yazımda sizlere SFS ne demek, instagramda SFS nasıl ve hangi amaçla kullanılıyor? ayrıntılı şekilde anlatıyorum.

İnstagram’da SFS Ne Demek?

SFS terimi; İngilizce shoutout for shoutout kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. SFS nin anlamı; karşılıklı profil paylaşımıdır.

SFS ne demek öğrendiğimize göre; instagramda SFS nasıl kullanılıyor? hemen inceleyelim.

Tavsiye Yazı: İnstagram’da Takipçi Gizlemek Mümkün mü?

İnstagramda SFS yapanlar; karşılıklı olarak profil reklamı yaparak sayfalarını büyütmeye çalışırlar. Bu şekilde SFS ile sayfanızı büyütmeniz için; her iki sayfanın da hedef kitlesinin aynı olması gerekmektedir.

Yani; bayanlara yönelik bir yemek tarifi sayfası ile, yine bayan elbiseleri satan bir butik hesap karşılıklı SFS yaparlarsa amaçlarına ulaşabilirler.

İnstagramda SFS (shoutout for shoutout) yapmak için, sizin takipçi sayınıza eşdeğer sayfalara mesaj olarak istekte bulunabilirsiniz. Bu şekilde SFS yaparak takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Umarım SFS nedir anlatımım yeterli gelmiştir. Sizlerden ricam; beni ödüllendirmek için bu yazıyı, altta bulunan sosyal medya butonları aracılığıyla paylaşmanız. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here