İnstagramda Başkasının Fotoğrafını / Videosunu Nasıl Paylaşabilirim?

Bugün sizlere başkalarında gördüğünüz ve çok beğendiğiniz fotoğrafları ve videoları, kendi hesabınızda nasıl paylaşabileceğinizi anlatıyorum.

İnstagram kullanımı artık bir çılgınlığa dönüştü diyebilirim. Günümüzün büyük bir kısmını artık instagramda yaşıyoruz. Kim kiminle beraber, nereye gitmiş, ne almış, … hepsini instagram’dan öğreniyoruz. Bizde çektiğimiz fotoğrafları ve videoları instagramda paylaşarak takipçilerimizin haberdar olmasını sağlıyoruz. Yani özel hayat sıfıra inmiş durumda ama buna hiç girmiyorum. Bugün sizlere; instagramda başkasının fotoğrafını yada videosunu nasıl kendi hesabımızda paylaşabileceğimizi anlatıyorum. Hadi hemen başlayalım.

Konu İçerikleri:

 İnstagramda başkasının fotoğrafını paylaşmak

İnstagramda arkadaşlarımızın yada hiç tanımadığımız bir kişinin paylaştığı fotoğrafı, kendi hesabımızda paylaşmanın çok basit iki yöntemi bulunuyor. Aslında bunu yapmanın daha başka yolları da var ama ben en kolay iki yöntemi sizlere anlatacağım.

1Bu yüntemlerden birincisi; ekran fotoğrafı almak. Başkası tarafından paylaşılan ve kendi hesabımızda paylaşmak istediğimiz fotoğrafın ekran fotosunu alarak bunu yapabiliriz. Ekran fotoğrafı aldıktan sonra normal fotoğraf paylaşımı yapar gibi, başkasının resmini paylaşabilirsiniz.

2Diğer yöntem ise; instagramda uygulama kullanarak repost yapmak. Bu işlem için bir repost uygulaması indiriyoruz ve paylaşmak istediğimiz fotonun linkini kopyalıyoruz. Geri kalan işlemler uygulama üzerinden yapılıyor. Bunun nasıl yapılacağını; instagramda repost nasıl yapılır? adlı yazımda anlattım. Yazıda bir de uygulama önerdim ki; bu uygulama sizden hesap bilgilerinizi falan istemiyor. Yani çok güvenli.

İnstagramda başkasının videosunu paylaşmak

İnstagramda başkasının paylaştığı bir videoyu kendi hesabımızda paylaşmanın en kolay yolu ise yine repost uygulaması kullanmaktan geçiyor. İnstagram video indirme sitelerinde gezerek vakit harcamanıza hiç gerek yok. Repost uygulaması gereken her şeyi kendisi hallediyor. Kullanımı ise, fotoğraf repost etmek ile aynı. Yukarıda verdiğim linkteki yazımı okuyarak, başkalarının videolarını bu uygulama ile çok kolay bir şekilde kendi hesabınızda paylaşabilirsiniz.

İnstagramda başkasının fotoğrafını / videosunu paylaşmanın yollarını yukarıda sizlere dilim döndüğünce anlattım. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Eğer kafanıza takılan bir soru olursa, hiç çekinmeden yorum alanını kullanarak bana sorabilirsiniz.

8 YORUMLAR

  1. Programla hem başkalarının fotoğraflarını hem de videolarını sorunsuz şekilde paylaşabiliyorum. Program kullanmanızı öneririm. Screenshot almak çok uğraştırıyor.

  2. İnstagram’da başkasının fotoğrafını yada videosunu paylaşmadan önce sahibinden izin alınması gerekmektedir. Aksi takdirse sahibi tarafından suçlanabilir ve ceza alabilirsiniz.

  3. Arkadaşlar instagramda başkasının fotoğrafını yada videosunu paylaşmadan önce mutlaka dm den mesaj atarak izin isteyin. Eğer olumlu yanıt alırsanız paylaşın. DM den gelen mesajı da sakın silmeyin, sonra şikayet falan ederlerse ispat gösterirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here