İnstagram Hesap Gizleme

İnstagram hesap gizleme işlemi ile instagram'da gizli profil oluşturmak. İnstagram hesabınızı nasıl gizleyeceğinizi en basit şekliyle anlattım.

Bu yazımızda; instagram hesabı nasıl gizlenir? sorusunun cevabını veriyorum. İnstagram’da yeni bir hesap açtığınızda, instagram gizlilik ayarınız açık olarak gelmektedir. Yani; profilinizde paylaştığınız fotoğrafları, takip ettiğiniz kişileri, takipçilerinizi herkes görebilmektedir. Birazdan anlatacağım instagram hesap gizleme işlemini yaptığınızda ise, bunları sadece sizi takip eden kişiler görebilirler.

Ayrıca takipçileriniz arasında, hikaye ve canlı yayınlarınızı görmesini istemediğiniz kişiler varsa; bunları da instagram hikaye gizleme yazımda anlattığım şekilde engelleyebilirsiniz. Şimdi konumuza geri dönelim ve instagram hesabımızı nasıl gizleyeceğimizi öğrenelim.

İnstagram hesap gizleme işlemi ile instagram’da gizli profil oluşturma

İnstagram hesabınızı gizlediğinizde, sizi takip etmeyen instagram kullanıcıları hesabınıza girdiğinde gizli profil uyarısı ile karşılaşırlar. Sadece instagram bio alanınızı görebilirler. Paylaşımlarınızı göremezler.

Şimdi instagram hesap gizleme nasıl yapılır? kısmına geçelim.

İnstagram hesap gizleme işlemiyle gizli hesap yapma
İnstagram hesap gizleme işlemiyle gizli hesap yapma
  1. İnstagram’da hesabımızı gizlemek için öncelikle uygulamaya giriş yapalım.
  2. Ayarlar alanına girelim ve bu alanda hesap bölümü altında bulunan gizli hesap butonunu aktif hale getirelim.
  3. Uyarı ekranına tamam diyelim.

İnstagram hesabını gizlemek bu kadar kolay. Artık fotoğraf, video ve hikayelerinizi sadece takipçileriniz görebilecek. Hesabınız gizli olduğu için; takipçiniz olmayan kişiler, hesabınızda paylaştığınız hiç bir şeyi göremeyecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here