İnstagram Keşfete Çıktığımı Nasıl Anlarım?

Bugün sizlerden bana sıkça gelen; instagram keşfete çıktığımı nasıl anlarım? sorusunun cevaplarını vereceğim.

İnstagram kullanıcılarının popülerliğini arttırmak için keşfet sayfasına çıkmak istediğini birçoğumuz biliyoruz. Keşfet sayfasına çıkarak; yapmış olduğumuz paylaşımın daha fazla etkileşim almasını sağlayabiliriz. Bu etkileşim bize; beğeni, yorum, takipçi gibi olumlu yönde fayda sağlamakta. Şimdi gelin instagramda keşfete düştüğümüzü nasıl anlarız? hep birlikte öğrenelim.

İşletme hesabı kullanıcıları instagram’da keşfete düştüklerini nasıl anlayabilir?

İşletme hesapları keşfete çıktığını nasıl anlar? Keşfete düştüğümü nasıl anlarım?
İşletme hesapları keşfete çıktığını nasıl anlar?

İnstagram’da keşfete düştüğünüzü anlamanın en kolay yolu; instagram işletme hesabına geçiş yapmanızdır. İnstagram işletme hesapları bir çok istatistiği görebiliyor. İnstagram işletme hesabı kullanıcısıysanız; paylaştığınız gönderinin istatistiklerinde keşfete düşüp düşmediğinizi gösteren “keşfetten” sekmesi bulunmakta. Bu sekmede keşfetten gelen kişilerin sayısını görebiliyorsanız bu sizin gönderinizin keşfete düştüğünü gösterir.

Normal hesap sahipleri instagram’da keşfete çıktıklarını nasıl anlayabilirler?

Eğer işletme hesabı kullanmıyorsanız; instagramda keşfete çıktığınızı anlamanın yolu, gönderinizin aldığı etkileşimlerde saklıdır. Normal hesap kullanıcısıysanız; gönderinizin aldığı etkileşimleri, diğer gönderilerinizle kıyasladığınızda ciddi oranda bir artış söz konusuysa fotoğrafınız instagram’da keşfete düşmüş demektir.

9 YORUMLAR

  1. İnstagramımda acayip bir hareketlenme oldu. Çok şaşırdım meğer instagramda paylaştığım fotoğraf keşfete düşmüş. Göstermiş olduğunuz keşfette çıktığımı nasıl anlarım yazınızda anlattıklarınız sayesinde bunu öğrendim. Teşekkür ederim.

  2. Valla instagramda keşfete çıkmışım. Beğeniler tavan yaptı. Peki bu şekilde her zaman instagram keşfete çıkabilirmiyim? Keşfette çıkmak için neler yapmalıyım?

  3. İnstagram keşfete çıktığımı beğeni ve yorumlardaki artıştan anlamıştım zaten. Ayrıca arkadaşlar instagramda keşfete düşünce çok sayıda da takipçi geliyor haberiniz olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here