Aliexpress Kulaklık Tavsiyesi 2019 – En İyiler

Eğer yeni bir kulaklık almayı düşünüyorsanız; mutlaka Aliexpress‘e göz atmanızı öneririm. Çünkü Türkiye’de kulaklık fiyatları epey yüksek. Çin’den aldım kalitesizdir diye de sakın düşünmeyin, gerçekten çok kaliteli ses çıkışına sahip kulaklıklar Aliexpress’de mevcut. Bugün sizlerin kulak içi kulaklık seçimlerini kolaylaştırmak adına, Aliexpress kulaklık tavsiyeleri veriyorum. Hadi hemen kulaklıkları inceleyelim.

Aliexpress Kulaklık Önerileri 2019

Aliexpress’de satılan en iyi kulak içi kulaklıkların bazıları geçtiğimiz yıllara, bazıları ise 2019 yılı piyasaya sunulan ürünleri içermektedir.

Baseus H04 Kulakiçi Kulaklık

Aliexpress kulaklık tavsiyeleri Baseus H04
Baseus H04

Aliexpress kulaklık tavsiyeleri listeme; herkesin aklının bir kenarında bulunmasını düşündüğüm bir kulaklık modeliyle başlamak istiyorum. Baseus H04 kulak içi kulaklık, Aliexpress’de en çok satılan kulaklık modeli. Bu kulaklığın bu kadar fazla sayıda satılmasının nedeni; fiyatının uygun olması ve sanırım bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık olmasından kaynaklanıyor.

Baseus H04 kulak içi kulaklığın Aliexpress’de satış fiyatı; 3.66 dolar. Yani yaklaşık 20 TL. Türkiye’de bu fiyata bu kalitede bir kulaklık asla bulamazsınız. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise; kulaklıktan neredeyse memnun kalmayan kimse olmamış. Yorumları okuyunca gerçekten şaşırdım ve hemen bir tane de ben sipariş verdim. Bakalım gelsin; sizlere gerçek bir inceleme yaparım o zaman.

Not: Aldığım kulaklık geldi. Baseus H04 inceleme yazımı okumayı unutmayın.

Baseus H04 Kulaklık Özellikleri

 • 106 dB
 • 16 Ω
 • 20-20000hz

Satın almak veya incelemek isteyenler ürüne BURADAN ulaşabilirler.

KZ ED9 Kulak İçi Kulaklık

Aliexpress kulak içi kulaklık tavsiyeleri kz ed9 kulaklık
KZ ED9

Aliexpress kulaklık tavsiyeleri listemize KZ marka bir kulaklıkla devam ediyorum. Bu marka QKZ olarak da geçiyor. İkisi de aynı marka çok takılmayın.

KZ ED9 kulak içi kulaklık, Türkiye’de 100 – 150 TL bandında satılan kulaklıkların bir çoğunu alt eder diyebiliriz. Zaten bu markanın ürünleri Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip ve modellerinin pek çoğu da kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Hemen unutmadan söyleyelim; bu ürünün fiyatı Aliexpress’de 10 – 11 dolar seviyelerinde satılıyor.

Ürünün incelemelerinde tüm frekans aralıklarında mükemmel bir ses kalitesine ve güçlü bir ses çıkışına sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca ürünün malzeme kalitesi de oldukça övülmüş.

KZ ED9 Kulaklık Özellikleri

 • 106 dB
 • 18 Ω
 • 7-46200Hz

Özelliklere baktığınızda frekans aralığı mutlaka dikkatinizi çekmiştir. Bu frekans aralığında bir kulaklığı Türkiye’de en az 200-250 TL ye alabilirsiniz. Eğer 50 TL ye alabileceğiniz kaliteli bir kulaklık arıyorsanız; KZ ED9 kulak içi kulaklığı size önerebilirim. Almak isteyenler ürüne BURADAN ulaşabilirler.

Swing IE800 Kulak İçi Kulaklık

Aliexpress kulaklık önerisi Swing IE800
Swing ie800

Aliexpressden alabileceğiniz F/P oranı yüksek kulaklık tavsiyeleri listemize Sennheiser IE800 modelinden esinlenerek yapılan bir kulaklıkla devam ediyoruz.

Swing ie800 kulaklıklar 12 – 15 dolar bandında satılıyor yani yaklaşık 75 TL. Bass ları ve tizleri oldukça başarılı bulunan kulaklığın kullanıcı yorumları da gayet tatmin edici. Bazı otoriteler tarafından da başarılı bir kulaklık seçilen Swing ie800 kulak içi kulaklıkları 75 – 100 TL arası kulaklık almak isteyenler için güzel bir seçenek.

Swing ie800 Kulaklık Özellikleri

 • 120 dB
 • 16 Ω
 • 20-20000hz

Eğer Aliexpress kulaklık tavsiyesi listemdeki bu ürünü incelemek ve satın almak isterseniz; ürün linkini hemen BURADA bulabilirsiniz.

ROCK Zirkon Kulak İçi Kulaklık

ROCK Zirkon kulaklık tavsiyesi
ROCK Zirkon

Sürekli takip ettiğim ve kulaklıklar konusunda oldukça uzman bir bloggerın öve öve bitiremediği bir kulaklık modelinde sıra. Bu kulaklıklar için; çok çok pahalı kulaklıkların bir çoğunu ezip geçebileceğini söylemiş arkadaş ve yorumlarına bakarsak da haksız da sayılmaz gibi görünüyor. Durum böyle olunca da bu kulaklığın; Aliexpress kulaklık tavsiyesi olarak sizlere hazırladığım listemde mutlaka yer almasını düşündüm.

ROCK Zirkon kulak içi kulaklıklar ses ve malzeme kalitesi ile ön planda. Bu kulaklıklar için her frekans değerinde harikalar yarattığı yazılmış. Çoğu kulaklıkta bu verimi gerçekten alamazsınız. Bir frekans aralığında çok iyi olan bir kulaklık, farklı bir frekans aralığında başarılı olamayabilir.

Rock Zirkon Kulaklık Özellikleri

 • 93 dB
 • 16 Ω
 • 20-20000hz

Kulaklıkların fiyatı 10-12 dolar arasında seyrediyor. Merak edenler için Aliexpress satın alma linkini BURAYA bırakıyorum.

EINSEAR T2 Kulaklık

Aliexpress en iyi kulaklıklar EINSEAR T2
EINSEAR T2

Aliexpress’de satılan f/p oranı en iyi kulaklıklardan bir diğeri de EINSEAR T2 kulak içi kulaklıklar. Bu kulaklıkları üreten firmanın pahalı kulaklıkları da var. Bu ürün uygun fiyatla piyasaya sundukları bir kulaklık modeli ama kullananlar kulaklığın ses kalitesine bayılmışlar.

Bu kulaklık ile ilgili inceleme yazılarını da yabancı kaynaklardan okudum. Kulaklık hakkında genel kanı verilen paranın karşılığını sonuna kadar veriyor olması. Malzeme kalitesinin yüksek olması, düşük ve yüksek frekans aralıklarında başarılı ses kalitesi ile Aliexpress kulaklıklık tavsiyeleri listemde mutlaka olması gereken bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Kulaklığın fiyatı ise 10 dolar seviyelerinde.

EINSEAR T2 Kulaklık Özellikleri

 • 105 dB
 • 16 Ω
 • 20-20000hz

Bu kulaklığı almak yada yorumlarını ve kulaklığı incelemek isteyenler için; BURAYA linkini bırakıyorum.

Aliexpress’de en çok satılan ve f/p oranı en yüksek kulaklıklardan oluşan listemin sonuna geldim. Şimdi ben olsam bu kulaklıklardan hangisini alırdım? sizlere hemen açıklayayım.

Arkadaşlar eğer 20 TL civarında bir bütçem var ve kulaklık almak istiyorsam; kesinlikle Baseus H04 kulak içi kulaklığı kaçırmazdım. Ama benim bütçem biraz daha fazla, 50 TL ayırabilirim diyorsam; bu sefer size tavsiyem KZ ED9 kulaklık olurdu. Çünkü bass ve tizler için frekans aralıkları beni gerçekten de çok etkiledi. Ayrıca bu kulaklık ile ilgili yüzlerce kullanıcı yorumu ve bir sürü yabancı blog incelemesi okudum. Hepsinin söylediği şey, kulaklıklardan çıkan harika ses ve malzeme kalitesiydi.

Tavsiye Yazı: Aliexpress akıllı saat tavsiyeleri

Aliexpress kulaklık tavsiyesi 2019 yazım umarım kulaklık seçiminizde sizlere yardımcı olmuştur. Bana destek olmak istiyorsanız; lütfen bu yazıyı aşağıda bulunan sosyal medya butonlarını kullanarak Facebook, Twitter, Allah ne verdiyse 🙂 paylaşın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here