Baseus H04 Kulaklık İncelemesi

Bugün sizlere Baseus H04 kulak içi kulaklık hakkındaki ilk izlenimlerimi yazıyorum. Daha önce Aliexpress kulaklık tavsiyeleri adlı kulaklık tavsiyelerinden oluşan yazımda da belirttiğim gibi, Baseus H04 Aliexpress’de en çok satılan kulaklık.

Bu fiyata Aliexpress’ten daha iyi bir kulaklık alamazsınız. Bu çok iddialı bir cümle oldu ama, size bunu gönül rahatlığı ile söylüyorum. Aliexpress yorumlarının çoğunda, kulaklığın basslarının çok iyi olduğu yazıyordu. Bence de basslar harika. Tizler kötümü derseniz, tizlerde de hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Baseus H04 Kutu İçeriği

  • S, M, L kulaklık pedi
  • Kulaklık
  • Garanti kartı

Baseus H04 Fiyat

Hemen merak edenler için bu ürünün Aliexpress fiyatını söyleyelim. Aliexpress de Baseus H04 ün fiyatı şuanki döviz kurlarına göre 19 – 22 TL aralığında değişiyor. Türkiye’de ise aynı ürün en uygun 40 TL den satılıyor. Ben ise Aliexpress’te yapılan yıl dönümü indirimiyle 5,50 TL ye aldım bu kulaklığı 😉 Bu indirim yılda bir kere gelir. Bir yıl bekleyemem diyenler 20 TL yi gözden çıkarsınlar 🙂 Ürüne BURADAN ulaşıp satın alabilirsiniz.

baseus h04 kulaklık bass inceleme yorum
Baseus H04

Baseus H04 Yorum – Son Düşüncelerim

Arkadaşlar Baseus H04 yorumum gayet olumlu. Basslar, tizler ve ses gücü gayet tatmin edici düzeyde. Malzeme kalitesi fiyatının çok üzerinde. Yumuşak çok kalın olmayan bir kablo yapısı var. Bazılarımız kablonun ince olduğu konusunda ikilemde kalıyor. Daha önce Creative marka bir kulaklık kullandım ve onun kabloları daha ince yapıda olmasına rağmen 5 yıl bana dayandı. Bununda kablosundan yana sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ayrıca kulaklığın telefon görüşmelerinizi yapabileceğiniz bir mikrofonu da mevcut. Mikrofonla telefon görüşmesinde karşı tarafa iletilen ses gayet net.

Aliexpressten 20 liraya kadar alabileceğiniz bir kulaklık arıyorsanız; alacağınız kulaklık mutlaka Baseus H04 olmalı diye düşünüyorum. Bu arada; yazımın başında belirttiğim linkte bulunan diğer kulaklık tavsiyelerimi de okumayı unutmayın.

2 YORUMLAR

  1. Baseus h04 kulaklık bende kullanıyorum basslar ses kalitesi mükemmel. Türkiyede 50 TL ye satılıyor ama biraz beklerim derseniz Aliexpress te 3 dolar şu an…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here