AliExpress Akıllı Saat Tavsiye 2019 – En Çok Satanlar

Aliexpress'de satılan en iyi akıllı saatleri sizler için derledim. Aliexpress akıllı saat tavsiye listemde bulunan akıllı saatlerin hepsi fiyat performans ürünleridir.

Bugün sizlere Aliexpress’de en çok satılan ve beğenilen akıllı saatleri listeliyorum. Aliexpress akıllı saat tavsiye yazımda bulunan saatlerin hepsinin geri dönüşlerini inceledim ve listeme öyle aldım. Sizde eğer Aliexpress’den akıllı saat almayı düşünüyorsanız; mutlaka saat hakkındaki yorumları ve gerçek resimlerini inceleyin.

Aliexpress Akıllı Saat Tavsiye – En İyiler

Aliexpress’de satılan en iyi akıllı saatler listemde bulunan saatler; fiyatının karşılığını en iyi şekilde veren saatlerden oluşmaktadır. Ayrıca gümrük vergisi problemi yaşamamanız için; Aliexpress gümrük limiti dahilinde olan ürünleri sizler için seçtim.

Blingson CF 58 Akıllı Saat

Aliexpress akıllı saat tavsiyesi Blingson CF58 Akıllı Saat
Blingson CF58 Akıllı Saat

Aliexpress akıllı saat tavsiye 2019 yazımızın ilk sırasında yeni bir ürün var. Blingson CF58 marka akıllı saat; Android ve İOS uyumlu, Bluetooth V4.0 bağlantısına sahip. 4 farklı rengi mevcut. Ürünü incelemek isteyenler için linkini BURAYA bırakıyorum.

Colmi Akıllı Saat

COLMI Akıllı Saat önerisi
COLMI Akıllı Saat

Colmi akıllı saat 19 dolar fiyatla Aliexpress’de satılıyor. İOS, Android platformlarında kullanıma uygun, su geçirmez özellikli bu saati incelemenizi öneririm. Saatin linki BURADA

Relogio 969 Y1 Akıllı Saat

Relogio 969 y1 Aliexpress akıllı saat önerileri
Relogio 969 y1 Aliexpress akıllı saat önerileri

Relogio 969 akıllı saat fiyatı ve performansı ile oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda. Saatin fiyatı 11 Dolar civarında. Ürünü incelemeniz için linkini BURAYA bırakıyorum.

Zeblaze VIBE 3 Akıllı Saat

aliexpress akıllı saat tavsiye
ZEBLAZE VİBE 3

Sağlam bir akıllı saat istiyorsanız sanırım Zeblaze tam da size göre. Aliexpress akıllı saat tavsiye listemde ben en çok bu saati beğendim. Bu akıllı saatde renkli bir ekran mevcut değil ama bu eksisini 3 ay pil ömrü ve 50m su geçirmezliği ile tamamlıyor. Ürünün özelliklerine gelince;

  • 50-metre su geçirmez
  • 33 ay bekleme süresi
  • Japonya Maxell CR2450 (610 mAh) düğme
  • 1.24 inç FSTN/tam görünüm (güneş ışığı-görünür)
  • Corning Gorilla cam 4
  • Yerçekimi sensörü
  • iOS ve Android
  • Fonksiyonlar: Bugünün tarihi, pedometre, yakılan kalori, yürüyüş kalori Alarm ayarı, kronometre fonksiyonu, uzaktan kamera, gelen çağrı hatırlatma, bildirimleri (SMS, Facebook, Twitter, Skype, WhatApp, weChat)
  • Diller: Basitleştirilmiş Çince, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Portekizce, Japonca, Arapça

Aliexpress akıllı saat tavsiye listemizdeki bu ürünün fiyatı 18 Dolar, ürüne BURADAN ulaşabilirsiniz.

LOKMAT Akıllı Saat

Akıllı saat tavsiyesi, önerileri, en iyiler
LOKMAT Akıllı Saat

Aliexpressde LOKMAT markası altında satılan akıllı saatimizin fiyatı 21 dolar. Yani bu ürün de gümrük vergisi sınırını geçmiyor. Bir üstte listelediğim akıllı saat ile benzer özelliklere sahip olan bu saatin de renkli bir ekranı yok. Firma enerji tasarrufu modunda 12 ay pil süresi vermiş. Gayet tatmin edici. Ürünü yakından incelemek ve kullanıcıların yapmış olduğu yorumları okumak isterseniz; ürünün linkine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Aliexpress akıllı saat tavsiyeleri yazımın sonuna geldim. Aliexpress hakkında yazmış olduğum diğer yazılarıma Aliexpress Alışveriş linkinden ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here