En ucuz dolgu topuk sandalet fiyatları

Son yıllarda rahat olduğu için birçok hanım yüksek topuklu ayakkabı takıntısına son verip dolgu topuklu ayakkabı ve sandaletlere yönelmeye başladı. Dolgu topuklu sandaletler çaktırmadan boyu uzun gösteriyor, hem de uzun süre ayakta kalma durumunda ayakları fazla yormuyor.

Dolgu topuk sandaletleri en uygun fiyata almanın yolu yaz sona erince sonbaharda satın almak. Seneden seneye dolgu topuk sandalet modellerinde fazla bir değişme olmuyor. Sonbaharda aldığınız bir ürünü sonraki yaz giyebiliyorsunuz.

Dolgu topuk sandaletleri kombinlemek çok kolay, neredeyse her kıyafete uyuyor. Bu sene mantar ve rafya topuklu sandaletler moda.

Dolgu topuk neyle kombinlenir ?

Dolgu topuklu sandaletler en fazla diz hizası veya dizin az üstüne gelen elbise veya eteklerle giyilmekledir. Buna aletrnatif olarak bazıları safari tarzı şortlarla veya İspanyol kesim pantalonlarla kombinliyor.

En klasik yol ise dolgu topuklu sandaleti jean ile kombinlemek. Fakat dar kotlarla veya skinny jeanlerle şık durmuyor. Mini etekle de öyle.

En ucuz dolgu topuk sandalet fiyatları

Piyasada her ürünün makul bir taban fiyatı bulunmaktadır. Ucuz olsun ama kalitesiz olmasın diyorsanız dolgu topuk sandalet için en az 40-50 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Daha ucuza alınacak bir üründe sorun yaşayabilirsiniz.

Aşağıdaki ürün River bebe mavisi süet dolgu topuk sandalet. Fiyatı 49,15 TL


Aşağıdaki ürün Sage beyaz cilt boncuklu dolgu topuk sandalet. Fiyatı 49,15 TL


Kış aylarında ise sandaletlerin yerini dolgu topuk ayakkabılar alıyor. Aşağıdaki Ariana kırmızı renkli dolgu topuklu ayakkabının fiyatı 109,00 TL.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here