Aliexpress 1 Dolar Altı Ürünler

Aliexpress'te satılan 1 dolar altı en ucuz ürünleri sizler için seçtim. Çok uygun fiyatlara satılan bu ürünleri, gelin hep birlikte inceleyelim.

Aliexpress’de satılan ürünleri canım sıkıldıkça incelerim. Bazen o kadar ucuz ürünler denk geliyor ki; gerçekten şaşırıyorum. Sizlere de bu ürünleri göstermek amacıyla; Aliexpress 1 dolar altı ürünler listesi hazırladım. Bu yazıya 1 dolar altı ürünleri gördükçe eklemeler yapacağım. Bu sebeple; arada girip kontrol ederseniz, çok ucuz olan bu ürünleri kaçırmamış olursunuz.

Aliexpress 1 Dolar Altı Satılan En Ucuz Ürünler

Aliexpress’de bulunan uygun fiyatlı ürünleri sizlere tanıtırken; kullanıcıların çekmiş olduğu gerçek fotoğrafları ile paylaşmayı uygun gördüm. Bu şekilde; 1 dolar altı ürünün gerçekte neye benzediğini anlayabilirsiniz. Ayrıca Aliexpress 1 dolar altı ürünlerin satın alma linklerini de ürünlerin alt kısımlarına ekliyorum.

Mossovy Marka Taşlı Küpe – 0.48 Dolar (Ücretsiz Kargo)

aliexpress 1 dolar altı küpeler

Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz küpelerin fiyatı sadece 0.48 Dolar. Bu kadar ucuza bu ürünü başka bir yerde sanırım bulamazsınız. Aliexpress’de bu ürün oldukça fazla kişi tarafından alınmış ve yorumların büyük bir kısmı olumlu. Ayrıca, 1 dolar altına alabileceğiniz bu küpelerin farklı renkleri de mevcut. Ürünün satın alma linki BURADA

Mini USB Girişli Fan – 1 Dolar (Ücretsiz Kargo)

Aliexpress 1 dolar altı usb fan

Aliexpress’den satın alabileceğiniz ilginç bir ürün; cep telefonunuzun mini usb girişine taktığınızda çalışan serinletici fan. Aliexpress’de 1 dolara satılan bu ürünü almak isterseniz linki BURADA

Android Telefonlar için Micro Usb Dönüştürücü – 0,23 Dolar (Kargo ücreti 0,37 Dolar)

1 dolar altı mini usb dönüştürücü

Android telefonlar için mini USB dönüştürücü aparat ile telefonunuza kablolu mouse yada USB bellek takabilirsiniz. Aliexpress’de bu ürünün satış fiyatı, kargo ile birlikte 0,60 Dolara geliyor. Aliexpressde 1 dolar altına satılan bu ürüne BURADAN ulaşabilirsiniz.

Mini Sarımsak Rendesi – 0,19 Dolar (Kargo ücreti 0,61 Dolar)

1 dolar altı ürünler sarımsak rendesi

Aliexpress’de satılan bu mini sarımsak rendesinin fiyatı 0,19 Dolar ama birde kargo ücreti bulunuyor. Kargo ücretiyle birlikte 0,80 Dolar fiyatı olan bu ürün, Aliexpress 1 dolar altı ürünler listemize girmeye hak kazandı. Ürüne BURADAN ulaşabilirsiniz.

Mantı Kalıbı – 0,35 Dolar (Ücretsiz Kargo)

mantı kalıbı 1 dolar altı ürünler

Ben bu ürünün adını bilmediğim için mantı kalıbı dedim. Ev hanımları bu ürünün ismini bileceklerdir. Bilenler yorum yazarlarsa sevinirim. Aliexpress‘te oldukça popüler olan bu ürün; 0,35 dolarlık fiyatıyla 1 dolar altı ürünler listemize girmeyi başardı. Ürüne BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ahşap Tabak Altlığı – 0,70 Dolar (Ücretsiz Kargo)

Aliexpress 1 dolardan ucuz ürünler tabak altlığı

Ben bu tabak altlıklarını çok beğendim. Aliexpress’den 1 dolar altına alabileceğiniz bu ürünlerin çok sevimli desenleri mevcut. Bu ürüne 0,70 dolara kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Ürüne BURADAN ulaşmanız mümkün.

Parmak Koruma Aparatı – 0,24 Dolar (Kargo ücreti 0,53 Dolar)

parmak koruma aparatı

Mutfakta parmaklarınızı kesmemeniz için tasarlanmış parmak koruma aparatı. Ürün metalden yapılmış ve gerçekten işe yarar bir ürün. Aliexpress fiyatı kargo ücreti ile birlikte 0,77 dolara geliyor ve bu fiyatıyla da; Aliexpress 1 dolar altı ürünleri paylaştığımızı listemize girmeye hak kazanıyor.

Elektrik Prizleri için Bebek Emniyeti – 0,24 Dolar (Kargo Ücretsiz)

Bebek emniyeti için elektrik priz kapağı

Evde bir bebeğiniz varsa, elektrik prizlerinin onlar için ne kadar tehlikeli olduğunu biliyor olmalısınız. Bebeklerin parmaklarını prizlerin içine sokmalarını önlemek amacıyla üretilen emniyet kapakları Aliexpress’te 0,24 dolara satılıyor. Ürüne BURADAN ulaşabilirsiniz.

Lavabo Süzgeci – 0,92 Dolar

Aliexpress lavabo süzgeci

Banyodaki küvetler ve mutfak lavabolarımızın tıkanmasını önlemek amacıyla yapılmış süzgeçler gerçekten işe yarıyor. Bu ürün kargo ücretiyle birlikte 0,92 Dolara Aliexpress’te mevcut. 1 dolar altına Aliexpress’ten alabileceğiniz bu ürüne BURADAN ulaşabilirsiniz.

İsme Özel Anahtarlık – 1 Dolar

isme özel anahtarlık

Kendi isminizi veya sevdiklerinizin isimlerini yazdırabileceğiniz isme özel anahtarlıklar. Bu ürüne istediğiniz yazıları satıcıya mesaj atarak yazdırabiliyorsunuz. Bence çok uygun fiyatlı ve anlamlı bir hediye olabilir. Ürünün Aliexpress satış fiyatı şuan 1 dolar ve farklı modelleri de mevcut. Ürüne BURADAN ulaşıp satın alabilirsiniz.

Star Wars Anahtarlık – 1 Dolar

star wars anahtarlık aliexpress

Hazır anahtarlık konusu açılmışken Aliexpressde 1 dolar altına satılan, bir kaç güzel anahtarlık daha paylaşmak istedim. Hemen söyliyeyim; ben bu Sesli ve Işıklı Star Wars anahtarlıklara gerçekten bayıldım. Eğer sizde bu ürünü satın almak isterseniz BURADAN ürüne ulaşabilirsiniz.

Huysuz Kedi Anahtarlık – 1 Dolar

Kedi anahtarlık aliexpress 1 dolar altı

Bu asık suratlı ama bir o kadarda sevimli kedi anahtarlıklar Aliexpressde 1 Dolara satılmakta. Ürüne BURADAN ulaşıp satın alabilirsiniz.

Yaka Mikrofonu – 0,99 Dolar

Aliexpress yaka mikrofonu

Yaka mikrofonları genelde yüksek fiyatlara satılıyor ama Aliexpresste bu yaka mikrofonu sadece 0,99 Dolar. 3,5 mm jakı ve 2 metrelik kablosuyla gerçekten de çok ucuz bir ürün. Ürünü alanların yorumlarını da inceledim; büyük bir çoğunluk ürünün kaliteli olduğunu söylüyor. 1 dolar altına Aliexpressten alabileceğiniz bu yaka mikrofonuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

Elektro Şok Kalemi – 0,97 Dolar

Elektroşok kalemi aliexpress 1 dolar altı

Öyle elektro şok dediğime bakmayın, bu ürün öyle adamı bayıltmıyor. Arkadaşlarınıza küçük bir şaka yapmak istiyorsanız bu kalem tam size göre. Kalemi açmak için yukarıda bulunan düğmeye dokunduğunuzda kalemdeki manyeto parmağınızı biraz acıtıyor. Aliexpress 1 dolar altı ürünler listemize 0,97 dolarlık fiyatıyla girmeyi başaran ürüne, BURADAN ulaşabilirsiniz.

Aliexpress 1 dolar altı ürünler içeren listemizi, yeni ürünler buldukça güncelliyorum. Bu sebeple arada sırada bu yazıya uğrarsanız, yeni ürünleri sizde görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here