Aliexpress Türkiye Deposu

Bugün sizlere Aliexpress Türkiye deposu olan bir satıcı hakkında bilgi vermek istedim. Uyanık Çin’li arkadaş Türkiye’de kendisine bir depo ayarlamış. Yasaklı diye tabir ettiğimiz gümrük vergisine tabi olan (cep telefonu, v.b) ürünleri, Türkiye’deki müşterilerine Türkiye deposu üzerinden yolluyor. Sizde, aldığım ürün gümrüğe takılır mı? diye düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Aliexpress Türkiye deposu bulunan satıcının ürün yelpazesinin büyük bir kısmını akıllı telefonlar oluşturuyor. Sizinde bildiğiniz gibi, yurt dışından alınan akıllı telefonlar Türkiye’ye girişlerinde gümrüğe takılıyor ve sizde gümrük vergisi ödeyerek telefonu alabiliyorsunuz. Size vereceğim Aliexpress satıcısından ise; gümrüğe takılmadan ve jet hızıyla alışveriş yapmanız mümkün.

Aliexpress Türkiye deposu nerede?

Sizlerin daha fazla vaktini almadan Aliexpress Türkiye deposu olan satıcının adres linkini hemen BURAYA bırakıyorum. Linki kullanarak satıcının Aliexpres’de bulunan mağazasına gidebilirsiniz.

Aliexpress Türkiye deposu bulunan satıcılar hangileri?

Aliexpress’te bu satıcıya benzer Türkiye’de deposu bulunan başka satıcılar da mevcut. Onlarıda buldukça bu yazıya ekleyeceğim. Sizde biraz araştırma yaparak Türkiye’de deposu bulunan Aliexpress satıcılarına ulaşabilirsiniz. Aliexpress Türkiye deposu bulunan satıcıların dükkanlarına girdiğinizde TR DEPOT şeklinde Türk bayrağı sembollü bir ifade yer alıyor.

Aliexpress Türkiye deposu olan satıcılar neredeTR Depot nedir?

Türkiye deposu bulunan satıcıların mağazalarına girdiğinizde; resimde de gördüğünüz gibi TR Depot yazmakta. Bu; almak istediğiniz ürünün, Aliexpress Türkiye deposunda bulunduğunu anlatıyor.

Aliexpress hakkında yazdığım diğer yazılarıma Aliexpress alışveriş yapmak linkini kullanarak ulaşabilirsiniz.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here