İnstagram Hikaye (Story) İndirme

İnstagram hikaye (stories) indirme işleminin nasıl yapılacağını; hem online siteler, hem İOS ve Android uygulama hem de Chrome uzantısı ile anlattım.

İnstagram hikayeler (story) alanını hepimiz biliyoruz. Peki; başkasının instagram hikayesini telefona indirme işlemini yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet doğru duydunuz, instagram hikaye indirme yada biz buna story indirme de diyebiliriz. Bu işlemi telefonumuza indireceğimiz bir uygulama yada instagram hikaye indirme sitesi aracılığıyla online olarak yapabiliyoruz. Bugün sizlere takip ettiğiniz yada takip etmediğiniz kişilerin instagram hikayeleri nasıl indirilir? konusunu anlatıyorum. Hemen başlayalım.

Not: İnstagram hikaye indirme yada herhangi farklı bir işlem için öncelikle online olarak kullanabileceğiniz (kullanıcı adı ve şifre istemeyen) siteleri öneriyorum. Bizden kullanıcı adı ve şifremizi isteyen uygulama ve siteleri kesinlikle önermiyorum.

Bu küçük notu da yazdığımıza göre artık instagram hikaye indirme işlemini hem online olarak hem de uygulama kullanarak nasıl yapacağımıza geçebiliriz.

Yazı İçerikleri:

İnstagram hikaye indirme sitesi ile başkasının hikayesini indirme

Sizlere yukarıda da bahsettiğim gibi instagram hikayelerini indirmek için öncelikle hiç bir uygulama kullanmadan, instagram hikaye indirme sitesi olan storiesig.com adresini kullanacağız. Bunu yapabilmemiz için; instagram hikayesini indirmek istediğimiz kişinin hesabının gizli olmaması gerekiyor. Eğer gizli profilden instagram hikayesi indirmek istiyorsanız bu adımı atlayarak uygulama yöntemlerine başvurmanız gerekiyor.

Web sitesine giriş yaparak kullanıcı adını yazıyoruz ve enter’a basıyoruz. İnstagram kullanıcısının paylaştığı ve yayında olan bütün hikayeleri (story) önümüze geliyor. Videoların altında download (indir) butonu bulunuyor. Tıklıyoruz ve instagram hikayesini telefonumuza indiriyoruz.

Tavsiye Yazı: İnstagram’da Repost Nasıl Yapılır?

İnstagram hikaye indirme chrome uzantısı

instagram hikaye indirme chrome uzantısı
İnstagram hikayelerini Chrome IG Store ile indirin

İnstagram hikaye indirmenin bir diğer yöntemi Chrome uzantısı olan Chrome IG Story‘i tarayıcımıza kurmaktır. Bunun için Chrome IG Story Google Play adresine gidiyoruz ve uzantıyı tarayıcımıza kuruyoruz. İnstagram web sitesine giriyoruz ve uzantı aracılığıyla instagram hikayelerini pc’ye indirebiliyoruz.

Tavsiye Yazı: İnstagram Fotoğraf Gizleme

İnstagram hikaye indirmek için android uygulama kullanımı

İnstagram hikaye indirme android uygulaması
İnstagram hikaye indirme android uygulaması

İnstagramda başkasının hikayelerini indirmek için android kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulamaların başında Story saver for instagram uygulaması geliyor. Uygulamayı telefonunuza indirerek kurduktan sonra. İnstagram hesabınızla bağlanıyor ve istediğiniz hikayeyi telefonunuza indirebiliyorsunuz.

Tavsiye Yazı: İnstagram’da Yorum, Bio, Link, Repost Yazı Kopyalama

İnstagram hikaye indirmek için İOS uygulaması

instagram hikaye indirme ios uygulama
İOS instagram hikayelerini indirmek

İphone (ios) kullanıcıları için önerdiğim uygulama Story Reposter for Instagram uygulaması. Uygulamayı telefonunuza App Store‘dan indirin. İnstagram hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve aratın. Sonrasında hikayesini indirmek istediğiniz kullanıcıların hikayelerini download (indir) butonunu kullanarak telefonunuza indirin.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here