Priv Hesap İsimleri

Bugünkü konumuz priv hesaplar hakkında olacak. İnstagramda bazı profillerin bio kısmında yazan priv hesap nedir?, priv hesap isimleri ne olabilir? gelin hep beraber öğrenelim.

Yazıdaki konu başlıkları

Priv hesap nedir?

Priv hesap; instagramda son dönemlerde sıkça karşılaştığımız hesap türlerinden birisidir. Hesap türü derken, aslında instagram’da böyle bir hesap türü bulunmuyor. Kişiler birden fazla kullanıcının aynı hesabı kullanması için priv hesap adı verdikleri hesaplar oluşturuyorlar.

Priv hesap; ortak kullanım için açılan hesaplara verilen addır. Priv hesaba en güzel örnek; kıskanç sevgililerin açtığı priv hesaplardır. Gelin şimdi; priv hesap isimleri yani ortak hesap isimleri için size vereceğim önerilere göz atalım.

Tavsiye Yazı: İnstagram kullanıcı adı nasıl olmalı?

Priv Hesap İsimleri – Ortak Hesap İsimleri Oluşturmanın Püf Noktaları

1İsimlerinizi birleştirerek priv hesap isimleri oluşturabilirsiniz. Örneğin; Yasemin ve Murat çifti ortak hesap ismi olarak @yasmur kullanıcı adını seçebilir. Eğer bu şekilde oluşturduğunuz priv hesap ismi alınmışsa @yas_mur, @yas.mur şeklinde alt tire, nokta işaretleri kullanarak priv hesap isimleri türetebilirsiniz.

2Priv hesap kullanıcı adları oluşturmak için; sizin için önemli bir kelimeyi, bir sembolü, duyduğunuzda sizi hatırlatan bir kelimeyi kullanabilirsiniz. Bu kelimenin bir başkaları için bir anlam ifade etmesine gerek yok, sizin için anlamlı olması yeterli.

3Priv hesap isimleri oluştururken önemli tarihlere yer verebilirsiniz. Ortak hesap isimleri; sonlarında tanışma yılı, evlilik yılı, eğer çocuğunuz varsa doğum yıllarından oluşan rakamlar içerebilirler.

4Eğer aile bireylerinin kullanacağı bir priv hesap oluşturuyorsanız; priv hesap ismi olarak soyadınızı kullanabilirsiniz. Eğer soy adınız kullanıcı adı olarak daha önce alınmışsa, soyadınızın sonuna ailesi, family gibi ekler kullanabilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik umarım priv hesap isimleri nasıl oluşturulur? yazımız size yardımcı olmuştur. Yakında priv hesap yani ortak hesap isimleri şeklinde oluşturduğumuz ingilizce ve Türkçe listeyi yazımızın devamı olarak ekleyeceğiz. Takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here